poniedziałek, 22 lipiec 2019

 

1. Pokoje w Pensjonacie "POD ŻAGLAMI"  wynajmuje się na doby.

2. Doba hotelowa dla gości rozpoczyna się o godz.14.00 a kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.

3. Gość pensjonatu wynajmując pokój określa czas swojego pobytu w pensjonacie, w przypadku braku takiego określenia przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.

4. Za przedłużenie przez Gościa pobytu w pensjonacie do godz.20.00 nalicza się do rachunku należność za pół doby. Chęć przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać recepcji maksymalnie do godziny 10.00. Pensjonat dokonuje przedłużeń w miarę wolnych miejsc.

5. Pensjonat zapewnia.

- Warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku Gościa

- Wykonywanie czynności związanych ze sprzątaniem pokoi, względnie naprawę urządzeń podczas nieobecności Gościa, bądź w jego obecności, jeśli wyrazi takie życzenie,

- Wymianę bielizny pościelowej raz w tygodniu .

6. Pensjonat zobowiązany jest bezzwłocznie reagować na usługi i zastrzeżenia dotyczące poziomu usług, funkcjonowania urządzeń, czystości i porządku w pensjonacie przez natychmiastowe podjęcie czynności zapewniających usunięcie usterek technicznych i porządkowych.

7. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia mienia Gości, a w szczególności kosztowności, środków płatniczych, innych przedmiotów mających wartość materialna lub artystyczną.

8. Gość pensjonatu nie ma prawa przekazywać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił opłatę należną za pobyt.

9. Osoby nie zameldowane w pensjonacie nie mogą przebywać w pokoju od godz.20.00 do 06.00 dnia następnego..

10. Zabrania się posiadania na terenie pensjonatu broni i innych przedmiotów mogących stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia.

11. W pensjonacie obowiązuje cisza nocna od godz. 22.00 do godz. 6.00 rano dnia następnego.

12. Gość pensjonatu ponosi odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów z wyposażenia i urządzeń technicznych pensjonatu, powstałych z jego winy lub odwiedzających go osób.

13. Przy grupach obowiązuje pisemne potwierdzenie rezerwacji. Rezygnacja z rezerwacji powinna być również zgłoszona na piśmie nie później niż 14 dni przed  planowanym wjazdem grupy (dotyczy grup powyżej 10 os.)

14. Pensjonat zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia pobytu Gości w pensjonacie w przypadku drastycznego naruszenia przez nich niniejszego regulaminu.

15. Pensjonat nie przyjmuje Gości ze  zwierzętami.

16. Goście mogą korzystać z aneksu kuchennego do przygotowania posiłku a nie do  przygotowywania "zapraw". Nie wskazane  jest smażenie ryb i frytek.